سرزمین عاشقانه

منم تنها کنار تو کنارم جای خالیته کنارت پر شده انگار حواست به کناریته

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ سرزمین عاشقانه خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

 

 

این سوال رو از عاشقا پرسیدم نه آدم های عادی! راستش من خودمم عاشقم حتما پیش خودتون

می گید این پسره دیوونه س حالا واقعا عشق چیه؟ کفش ٬ لباس ٬ ماشین ٬ پول یا... من تازه فهمیدم عشق چیه! و دوست دارم شما هم بفهمید عشق چیه!

 

عاشقم اما نه مثال فرهاد که با تیشه به جان کوه غم بی افتم عاشقم اما نه مثال مجنون که از غم فراوان به کوه و صحرا بزنم عاشقم مثل عشقم.

عشق من عاشقم است با این که مرا نمی بیند. عشق من عاشقم است با این که دستانش را در دستانم نمی بیند عشق من عاشقم است با این که در کنارش نیستم عشق من گرچه دوریم از هم گرچه همدیگر را نمی بینیم اما دوستت دارم وای! دل بیاد آورد اول بار را

خاطرات اولین دیدار را آن نظر بازی آن اصرار را آن دو چشم مست آهو وار را عشق من دل بی تاب مرا چه کسی جز تو

می فهمد؟ چشم بی خوابم را چه کسی می خواند؟ چه کسی جز تو پرسید ماه گردونت کو؟ سینه ات را وا کن دل پر خونت کو؟

 چه کسی جز تو آخرین حرف مرا می خواند؟ عشق من با تو شادی می شود غم های من با تو زیبا می شود فردای من

عشق من عاشقم مثل تو عشق من خسته ام از انتظار مثل تو عشق من زندگی بی تو برایم مثل جهنمی ست که در آن گیر افتاده ام و هیچ کس صدایم را نمی شنود عشق من با تو بودن آرزویم بود ٬ عشق من با تو مردن آرزویم است.

 عشق من گرچه دورم از وصالت اما دوستت دارم ٬ دوستت دارم قدر تمام دل تنگی هایم عشق من به من آموختی که زندگی کنم! عشق من فاصله داریم از هم اما به من آموختی که هیچ گاه فاصله ها دوست داشتن را از بین نمی برد.

 

خوب فهمیدین عشق چیه؟! عشق نه کفش نه لباس نه پول و... عشق واقعی اینه که دو نفر با این که همدیگرو ماه هاست ندیدن اما

دیوانه وار همدیگرو دوست دارن. عشقی که بخاطر مادیات باشه و خیانت توش باشه به درد فاضلاب می خوره تنها چیزی که مهمه دوست داشتن آدماست عشقی که بخاطر پول باشه که عشق نیست یه جور درآمد زایی واسه اونایه که از عشق و دوست داشتن هیچی نمی فهمند ولی کسی که واقعا عاشق کسی باشه هیچ وقت موقعیت طرف مقابلش رو در نظر نمی گیره فقط خودش رو می بینه خیلی ها هستن که می گن عشق دیگه وجود نداره. اینجور افراد تو گذشته زندگی میکنن با توجه به خوندن قصه شیرین وفرهاد فکر می کنن عاشق واقعی باید مثل شیرین و فرهاد  باشه این حرف درست اما اون زمان خیلی فرق می کرد الان نه پادشاهی وجود داره که شیرین رو زندانی کنه و نه فرهادی وجود داره که بخاطر شیرین کوه بیستون رو بتراشه من با نظر شون مخالف نیستم چون خیلی از دختر پسرا هستن عشق هایه پوشالی همدیگه هستن و همدیگرو گول می زنن دختره به پسره میگه عزیزم تو اولین کسی هستی که من عاشقش شدم و آخرین نفر هم می مونی ده دیقه بعد به یکی دیگه همین جمله رو میگه خیلی از پسرا هم اینجورین خداروشکر من که اینجوری نیستم.

با عشق می تونید به همه چیز برسید منظورم پول و... نیست نه با عشق می تونید لذت دوست داشتن و عاشق شدن رو بدست بیارید

با عشق تازه شروع به زندگی کردن می کنید می دونید چرا؟ چون وقتی عشق واقعی تو رو می بینی  یا باهاش حرف می زنی قلبت مثه روز اول تولد تند تند می زنه مثه روزی که تازه تونستی حرف بزنی زبونت  می گیره کلمات رو اشتباه می گی و مثه بچه گی ذوق می کنی یاد بگیریم واسه عشق مون عاشق بشیم اگه غیر از این باشه آدمیت مون رو از دست میدیم! عاشق شدن راحته! عاشق موندن سخته یادتون باشه. پایان

 

آرزو دارم که باز آن روی زیبا را ببینم                 آن سر و آن سیما و آن بالای رعنا را ببینم

 

پیش پای خویش را آسان نمی بینم کجایی                ای چراغ زندگی تا عرش اعلا را ببینم

 

با من وحشی چه کردی که این زمان                      بهر دیدار تو خواهم جمله دنیا را ببینم

 

نویسنده: سهیل نوری

 

چطور بود؟! نظر یادتون نره مطلب بعدی اسمش (ترسوها عاشق نمیشن) البته تموم این مطالب خلاصه شه 

 از فرزانه گلم هم تشکر می کنم که نظر میده  و مشاور خیلی خوبی برام بوده و هست. و از همه شما که نظر میزارین تشکر می کنم دست شما مرسی!

 

 

 

[ Sun 7 Nov 2010 ] [ 6:45 PM ] [ سهیل ]

[ ]مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه